W dniach 15-17 maja odbył się Ogólnopolski Turniej Boccia ZINTEGROWANI 2026.
Nasza reprezentacja indywidualnie w składzie:
Dawid Staniszewski zajął 1 miejsce wygrywając w kat BC3 wszystkie mecze
Łukasz Szyjanowicz kat BC2 niestety nie wyszedł z grupy.
Wojtek Wojtysiak kat BC5 również nie wyszedł z grupy.
Drużynowo w składzie: Łukasz,Wojtek i Dawid zajęli miejsce 3
Kolejne dobre zwody w wykonaniu naszych zawodników, może nie wszystkim dopisało szczęście i tak dziękujemy za sportową postawę i walkę.
Organizatorom gratulujemy udanej imprezy.
A z początkiem września 06.09.2026 zapraszamy na turniej do Warszawy.
Zdjęcia:
