W dniach 8-9.05.2026 w Tarnowie odbyła się I Runda Paralekkoatletyczngo Grand Prix Polski.
Zawodniczki i zawodnicy z całej Polski walczyli o najlepsze wyniki i rekordy. Były to dwa dni pełne sportowych emocji.
Nasz klub reprezentowali: Mateusz Biernat i Krzysztof Ciółkowski. Obydwaj zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki na początek sezonu.
Mateusz - dysk 36.69 m, pchniecie kulą 9,74 m
Krzysiek - dysk 24.50 m, kula 6.70 m.
Mateusz wygrał klasyfikacje generalną w bloku rzutów siedzących I Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski.
Obydwu zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych startach.
