W dniach 16-17.05.2026 w Warszawie na Stadionie Podskarbińska OSiR Praga-Południe, odbyła się 2 runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski.
Przez dwa dni przy zmiennych warunkach pogodowych oglądaliśmy blisko 120 zawodniczek i zawodników z całej Polski, mnóstwo sportowych emocji, wartościowych rezultatów i rekordów świata.
Nasz klub reprezentowali: Mateusz Biernat i Krzysztof Ciółkowski. Uwzględniając warunki pogodowe obydwaj osiągnęli bardzo dobre rezultaty. M. Biernat w rzucie dyskiem osiągnął wynik 36,04 m, w pchnięciu kulą 9,26 m. Natomiast K. Ciółkowski w rzucie dyskiem osiągnął wynik 24,34 m, a w pchnięciu kulą 6,64 m.
Gratulujemy chłopakom za osiągnięte wyniki i trzymamy kciuki podczas następnych startów.

