Sezon 2025/2026 w tenisie stołowym już za nami. 24-26.04.2026 w Gdańsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski ON.
Przywozimy dwa brązowe medale. W grze mieszanej Ryszard Papis - Ewa Michalak-Łosiewicz reprezentująca ICSiR START LUBLIN wywalczyli trzecie miejsce, medal ten jest tym bardziej cenny, ponieważ ta para nie występuje razem na co dzień.
Kolejne trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył Ryszard Papis w kl.3 w grze pojedynczej.W walce o finał uległ zawodnikowi IKS Jezioro Tarnobrzeg Januszowi Chamot 2-3, a finał był w zasięgu ręki, nasz zawodnik w piątym i decydującym secie prowadził 6-1, niestety końcówka należała już tylko do przeciwnika.
We wrześniu zaczynamy nowy sezon i chcemy walczyć o najwyższe cele.

